Euro Bike Fest Mušov 2017

GPS: N 48° 53′ 57″ E 16° 34′ 12″
Adresa: Kemp Merkur, Pasohlávky 114 E, 691 22 Pasohlávky, Česko
Web: http://www.eurobikefest.cz
E-mail: info@blackmachine.cz
Organizátor: Black MACHINE s.r.o.
Místo konání: ATC Merkur
Termín konání: 25.05.2017 - 28.05.2017
Cílová skupina: Dospělí bez dětí, Mladí, Senioři, Romantici, Pro ženy, Pro muže, Sportovci

Popis:

Víkend plný zábavy a vzrušení pod heslem: MOTORCYCLES, EXTREME SPORT, ROCK & ROLL.Nezáleží na tom, jestli přijedete na mašině, autem, na kole nebo přijdete pěšky. Program je takový, že si každý přijde na své.

K vidění budou stovky motorek vystavovatelů v rámci tradiční mezinárodní soutěže „přestaveb motocyklů“ BIG LAKE CUSTOM, v prezentační Harley Davidson zóně a také spousta motorek samotných návštěvníků. Na své si přijdou příznivci všech typů motocyklů, od chopperů po silniční speciály. Euro Bike Fest není nijak žárově vyhraněný.


Je libo adrenalin? Čekají vás kaskadérská vystoupení, tradičně uvidíte kvalitní souboje v Thaiském boxu pod záštitou prestižního klubu Muay Thai Brno. Ocelové zbraně se ozvou v rámci HMB – Středověkého kontaktního boje a na vodě uvidíte excelentní triky evropských wakeboardistů. No a samozřejmě nemůže chybět páteční Zombierun.

Pro milovníky kvalitní muziky jsou připraveny dvě scény pod dva nabité večery a k tomu DJ v tanečním stanu. Uvidíte spoustu kapel jak s vlastní tvorbou, tak i zajímavé revivaly. Představí se např. Walda Gang, Rammstein Members Club, Gate Grasher, Eurosmith a další.