Cyklostezkou spojující Kyjov se Skoronicemi nebude od pondělí 25. června možné projet

Cyklostezkou spojující Kyjov se Skoronicemi nebude od pondělí 25. června možné projet. Jak informuje na svém webu Město Kyjov, je to z důvodu havárie. Asfaltovou stezku v jednom místě v klesání ke Kyjovu opanují dělníci.

kyjov1„Nedávné přívalové deště podemlely svah. Obrubníky se sesunuly," informoval Miroslav Jahoda z kyjovského odboru komunálního hospodářství, k čemu došlo. Trasa bude uzavřena v určené hodiny pro veškerou dopravu. Platí to i pro pěší. Radnice na webu apeluje na cyklisty, aby se nepokoušeli na místo vydávat. Neprojedou. „Jde o místo serpentinách. Cesta je tam velmi úzká, takže nejde nějak obejít. Situace nešla řešit jinak než uzavřením," dodal Jahoda.
Uzavírka potrvá každý pracovní den od 6.00 do 15.00. Mimo tuto dobu bude trasa pro cyklisty průjezdná. Auta budou mít úplný zákaz po celou dobu oprav. Odhadovaná doba uzavírky je pět až sedm pracovních dnů. Radnice zajistí, aby na všech vjezdech a křižovatkách bylo značení upozorňující na neprůjezdnost ces­ty.Vyznačení uzavírky bude provedeno na všech vjezdech a křižovatkách. Odhadovaná doba uzavírky je 5 – 7 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.